Termoska na jídlo se silikonovým držákem 620 ml, City

Neohodnotené
Značka: ZOPA
Dostupnosť Skladem
Kód: 8595114458110
€19,99 –6 % €18,79
Termoska na jídlo se silikonovým držákem 620 ml, City
Neohodnotené
Značka: ZOPA
Termoska na jídlo se silikonovým držákem 620 ml, City
€19,99 –6 %

Kvalitná termoska na tekutiny s objemom 620 ml uchová horúce nápoje až 12 hodín a studené nápoje až 24 hodín. Je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá je odolná voči korózii. Tesne priliehajúce viečko zaisťuje, že termoska nevyteká. Vďaka vákuovej izolácii sa termoska pri naplnení horúcim obsahom zvonku nezahrieva. Na pohodlné uchopenie je termoska vybavená silikónovým držiakom.


Čerstvé jedlo kedykoľvek
Súčasťou je šikovná skladacia lyžička, ktorá dokonale zapadne do uzáveru, takže si vaše dieťa môže kdekoľvek dopriať horúcu kašu alebo polievku. Viečko termosky možno použiť ako hrnček alebo misku. Vrchný uzáver je vybavený bezpečnostným ventilom, ten uvoľňuje prebytočný vzduch tvoriaci tlak. Vďaka uvoľneniu stlačeného vzduchu sa nádoba dá ľahko otvoriť a zabráni sa prípadnému obareniu parou.

Spoločník na každú cestu
V porovnaní s plastovými dózami materiál z nehrdzavejúcej ocele neabsorbuje pachy a je odolný voči škvrnám. Okrem toho z nej pri prenášaní nevyteká tekutina, ako je to v prípade plastových obedových boxov, ktoré dobre netesnia. Vďaka širokému otvoru sa termoska ľahko dopĺňa, plní alebo umýva. Používaním termosiek na tekutiny pomáhate znižovať spotrebu plastov. Termosku umývajte ručne, nie je vhodná do umývačky riadu.


- Objem 620 ml
- Vhodná na studené a teplé jedlo
- Tesne priliehajúce viečko
- Veko možno použiť ako šálku alebo misku
- Bezpečnostný ventil
- Súčasťou je skladacia lyžička
- Vysokokvalitná nehrdzavejúca oceľ
- Protišmykové dno
- Vákuová izolácia
- Silikónový držiak
- Udržuje obsah teplý až 12 hodín
- Udrží obsah studený až 24 hodín
- Neobsahuje BPA
- Šetrný k životnému prostrediu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: