Medela Silikónový zberač materského mlieka

Neohodnotené
Značka: Medela

NOVÝ silikónový zberač materského mlieka Medela je skutočným pomocníkom pri dojčení a šetričom materského mlieka. Silikónový zberač materského mlieka Medela s dvojitou ochranou proti rozliatiu, šnúrkou a základňou s prísavkou chráni každú vzácnu kvapku mlieka, takže vaše dieťa dostane všetko!  

Použitie je jednoduché - stačí priložiť zberač materského mlieka, známy aj ako silikónová odsávačka mlieka, k jednému prsníku a zároveň dojčiť z druhého prsníka, aby sa zachytilo prirodzene unikajúce mlieko.

Dostupnosť Skladem (>5 ks)
Kód: MEDELASK_K101044202
€20,80
Medela Silikónový zberač materského mlieka
Neohodnotené
Značka: Medela
Dvojitá ochrana proti rozliatiu: dvojitá ochrana vďaka zátke a viečku.; Klip na šnúrke: minimalizuje náhodné rozliatie a poskytuje pokoj počas používania.; Bezpečná základňa s prísavkou: prisaje sa na rovný povrch, aby sa zabránilo prevráteniu pri položení.; Pohodlný: mäkký silikónový prsný nadstavec a telo zberača.; Jednoduché používanie a čistenie: 1-dielna konštrukcia.; Tichý a diskrétny zberač materského mlieka.; Ľahký a prenosný, ideálny na cesty: vezmite si ho kamkoľvek so sebou ako pomocníka pri dojčení.; Bezpečný pre vás a dieťa: všetky časti, ktoré sa dotýkajú materského mlieka, sú vyrobené bez BPA. Vyrobené zo 100% potravinárskeho silikónu.; Pojme až 100 ml materského mlieka.; Nie je to odsávačka materského mlieka - zberač mlieka alebo silikónová odsávačka mlieka nevytvára žiadne sacie cykly, ktoré by aktívne a účinne odoberali mlieko z prsníka.;

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: