NATTOU Mini maznáčik žirafa Luna LA 25x20 cm

Neohodnotené
Značka: NATTOU
Dostupnosť Doprodej (>5 ks)
Kód: AGS_748117
€14,95 –33 % €9,99
NATTOU Mini maznáčik žirafa Luna LA 25x20 cm
Neohodnotené
Značka: NATTOU
NATTOU Mini maznáčik žirafa Luna LA 25x20 cm
Akcia
€14,95 –33 %
Maznacia dečka žirafka Luna bude prvým kamarátom vášho bábätka a nenahraditeľným spoločníkom už od narodenia. Má mnoho možností uchopenia aj pre tie najmenšie ručičky. Vďaka stužke na cumlík je maznáčik vhodný pre každodenný aktívny život detí, kde sa vám cumlík už nikdy nestratí.

- rozvoj hrubej a jemnej motoriky vďaka mnohým možnostiam uchopenia: hlava s ušami, mašličky a stužky
- dá sa pripojiť k cumlíku dieťatka
-extra mäkký, príjemný materiál

Rozmer: 25x20 cm
Zloženie: 100% polyester
Možnosť prania v práčke na 30 ° C

Prvé mesiace života Vášho bábätka sú o spoznávaní tohto sveta. V každom momente - dobrom či zlom, sú Nattou plyšové hračky príjemný spoločník.

Dovoľte nám dať Vám pár tipov, ako čo najlepšie budovať priateľstvo medzi Vašim bábätkom a jeho alebo jej Nattou plyšovou hračkou:
- Bábätko sa zvykne naviazať na jednu konkrétnu hračku. Tomuto nemusíme rozumieť, ale mali by sme to akceptovať.
- Po vypratí, majte hračku pár nocí pri sebe aby nasala vašu prirodzenú vôňu, ktorá bábätko následne upokojí a dá mu alebo jej pocit bezpečia.
- Kúpte si radšej dve rovnaké obľúbené Nattou hračky pre prípad, že sa Vám jedna stratí. Týmto predídete uplakaným očkám. Hračky sem-tam striedajte aby Vaše malé necítilo žiaden rozdiel.
- Vaše bábätko bude chcieť so svojou obľúbenou Nattou hračkou zaspávať v postieľke. Akonáhle zaspí, odporúčame hračku z postieľky vybrať, ale zároveň nechať ju nablízku. Takto bábätko pokojne zaspí a zobudí sa v lepšej nálade.

Nattou hračky budú sprevádzať Vaše bábätko v prvých mesiacoch života. Dajú vášmu dieťaťu potrebnú dôveru, pocit bezpečia a komfortu v kľúčových okamihoch v raných fázach rastu a vývoja.
u a vývoja.

Dodatočné parametre

Kategória: E-shop
Hmotnosť: 0.03 kg
Délka: 30,00 cm
Šířka: 20,00 cm
Hloubka: 5,00 cm
Objem: 8400,00 cm3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: