KINDERKRAFT SELECT Kočík športový Route Nature Vibes, Premium

Neohodnotené
Dostupnosť Doprodej (>5 ks)
Kód: AGS_KSROUTNAGRE0000
€319 –6 % €299,86
KINDERKRAFT SELECT Kočík športový Route Nature Vibes, Premium
Neohodnotené
KINDERKRAFT SELECT Kočík športový Route Nature Vibes, Premium
€319 –6 %
Čo je na športovom kočíku ROUTE najlepšie? Že bude vášmu dieťaťu slúžiť od narodenia, až kým nedosiahne váhu 22 kg, čiže približne do 4 rokov. Vďaka kolesám, ktoré sú odolné voči prepichnutiu a majú skvelé odpruženie, sa kočík osvedčí nielen počas prechádzok po meste, ale aj na lesných cestách. Jeho veľké, pohodlné sedadlo zaručí dieťaťu komfort na dlhé roky.

Na každú cestu
Kočík s takými kolesami si dobre poradí za každých podmienok! Sú gumené a odolné voči prepichnutiu – nevyžadujú žiadnu obsluhu. Odpruženie na všetkých štyroch kolesách zaistí drobcovi pokojnú jazdu, dieťa na nerovnom teréne nepocíti žiadne vibrácie. Predné kolesá majú navyše možnosť aretácie pre rovnú jazdu. Vďaka tomu ROUTE prekoná každú štrkovú a pieskovú cestu. Brzda STOP & RIDE umožní v prípade potreby rýchlo reagovať a bezpečne zastaviť kočík počas prechádzky.

ROUTE je praktický kočík, ktorý zaručí dieťaťu pohodlie na mnoho rokov! Môže sa používať mimoriadne dlhú dobu – veľké sedadlo zaistí dieťaťu pohodlie od narodenia až do váhy 22 kg.

Letné výlety budú skutočne príjemné!
Počasie a príroda sú nepredvídateľné, ale s kočíkom ROUTE zaručíte dieťaťu pokoj a bezpečnosť.
- vodeodolná strieška s možnosťou zväčšenia a s filtrom UPF50+ sa osvedčí počas premenlivého počasia. Dodatočná strieška proti slnku ochráni drobca pred ostrým slnkom. Na väčší dážď sa vám zíde pláštenka, ktorá je súčasťou balenia.
- opierka nôh so zabudovanou sieťkou proti komárom – neznesiteľný hmyz nebude vaše dieťa rušiť, lebo sieťku proti komárom budete mať vždy poruke!

Jednoduché a rýchle zloženie
A keď sa potrebujete rýchlo premiestniť a napríklad použiť MHD alebo auto? Vďaka funkcii CLICK & FOLD jednoducho zložíte kočík jednou rukou!

Pohodlné nakupovanie
Nákupy počas prechádzky s dieťaťom? Žiadny problém! ROUTE má veľký kôš so zaťažením do 2 kg a jednoduchým pohodlným zapínaním na zips.

Ideálne prispôsobenie rodičovi
Kinderkraft myslí aj na dospelých – určite ocenia nastaviteľnú rukoväť pre rodiča. Vďaka 4 polohám nastavenia ju perfektne prispôsobíte podľa svojej výšky.
Vzadu striešky je praktické vrecko na najpotrebnejšie drobnosti, a vďaka držiaku na pohár si spríjemníte prechádzku obľúbeným nápojom.

Moderný dizajn
Kočík ROUTE má moderný, minimalistický dizajn a univerzálne farby. Elegantné odtiene tmavej zelenej alebo šedej zodpovedajú vkusom mnohých rodičov.
Bezpečnosť dieťaťa
- 5-bodové bezpečnostné pásy jednoducho prispôsobíte novorodencovi, a mäkké polstrovanie zaručí pohodlie používania.


Špecifikácia:

Materiály:
- rám: oceľ
- kolesá: Guma s penovou výplňou
- sedadlo, strieška, sieťka proti komárom a kôš: polyester

Rozmery rozloženého produktu:
- šírka: 56 cm
- dĺžka: 90 cm
- výška: 115 cm

Hmotnosť:
ROUTE: 10,8 kg

Určenie:
- detský kočík – klasický športový kočík od narodenia do približne 4 rokov (22 kg)

Dodatočné parametre

Kategória: E-shop
Hmotnosť: 11.3 kg
Délka: 45,00 cm
Šířka: 20,00 cm
Hloubka: 84,00 cm
Objem: 75600,00 cm3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: