KINDERKRAFT Odrážadlo Minibi Leaf Green, Premium

Neohodnotené
Značka: KINDERKRAFT
Dostupnosť Objednáno (>5 ks)
Kód: AGS_KRMIBI00GRE0000
€33,60 –6 % €31,58
KINDERKRAFT Odrážadlo Minibi Leaf Green, Premium
Neohodnotené
Značka: KINDERKRAFT
KINDERKRAFT Odrážadlo Minibi Leaf Green, Premium
€33,60 –6 %
MINIBI je perfektné prvé vozidlo, ktoré umožní Vášmu dieťaťu objavovať svet z novej perspektívy. Ide o bicykel s rukoväťou. Je malý, ľahký a navrhnutý s ohľadom na bezpečnosť dieťaťa – vďaka tomu je ideálny už pre dieťa od 1 roku života. Výnimočný design a atraktívne farby robia MINIBI pútavým a zapadá tak medzi súčasné trendy. Nastaviteľná výška sedadla umožní, že s ním zostanete na dlhšie obdobie. MINIBI je tiež skvelý tip na darček!

Výuka prostredníctvom zábavy
MINIBI je kombináciou mini odrážadla a trojkolky v jednom. Stojí stabilne na troch kolesách, čo uľahčuje dieťaťu nasadanie a zosadanie. MINIBI má menšiu vzdialenosť kolies od seba, než iné, klasické trojkolky, vďaka čomu môže dieťa precvičovať zmysel pre rovnováhu a lepšiu motorickú koordináciu. Zábava MINIBI pomáha tiež posilňovať sebavedomie dieťaťa.

Malé rozmery a nízka hmotnosť
MINIBI sa skvele hodí ako prvé vozidlo. Bicykel je ideálny pre deti od 1. roka alebo od výšky 74 cm, vďaka čomu môže dieťa skoro začať svoje bicyklové dobrodružstvo. Navyše, MINIBI je veľmi ľahký – váži len 2,1 kg.

Ľahké a odolné penové kolesá
Penové kolesá MINIBI sú ľahké, odolné a stabilné. Nevyžadujú pumpovanie a ľahko sa čistia, vďaka čomu je bicykel vhodný doma aj vonku. Majú dobrú priľnavosť, neškriabu podlahu a sú veľmi tiché.

Výuka bezpečnej jazdy
Zaoblené hrany bicykla a chýbajúce vyčnievajúce prvky robia učenie sa jazdy na bicykli MINIBI bezpečné. Obmedzenie uhla natočenia volantu zabraňuje prevráteniu pri náhlom otočení. Protišmykové rukoväte chránia malé ručičky pred pošmyknutím.

Nastaviteľné mäkké sedadlo
MINIBI má nastaviteľné sedadlo, ktoré sa dá ľahko prispôsobiť výške dieťaťa, čo zvyšuje komfort jazdy a umožňuje, aby bicykel zostal s vami na dlhšie. Tvarované sedadlo vyrobené z ekokože je mäkké a pohodlné.

Výnimočný design
Vzhľad MINIBI si Vy aj vaše dieťa zamilujete na prvý pohľad. Bicykel je nielen praktický, ale aj dizajnový a... očarujúci. Vďaka modernej konštrukcii a štýlovým farbám je neprehliadnuteľný.

Bezpečné materiály pre dieťa
MINIBI je vyrobený z materiálov bezpečných pre deti a vhodných na recyklovanie (PP). Produkt bol testovaný na chemickú a mechanickú bezpečnosť v renomovanom laboratóriu Intertek.

Ideálny ako darček
Výber farieb, moderný design, a predovšetkým vzdelávacio-rozvojová hodnota – vďaka tomu všetkému je bicykel MINIBI ideálny ako darček. Zamilujú si ho tak deti, ako aj rodičia.

Jednoduchý na údržbu
MINIBI bol vyrobený z takých materiálov, aby bol jednoduchý na údržbu. Nevadia mu desiate, peny či kaluže. Po bezstarostnej zábave bude rýchlo vyzerať opäť ako nový.

Jednoduchá a rýchla montáž
Raz, dva, tri… złožené! Potrebujete len niekoľko minút, aby sa Váš drobec mohol tešiť zo svojho prvého vozidla.


Špecifikácia:

Materiály:
- rám: PP (polypropylén)
- riadidlá: PP (polypropylén)
- gumové rukoväte: TPR
- sedadlo: ekokoža
- kolesá: EVA pena

Rozmery:
- výška: 39 cm
- dĺžka: 50 cm
- šírka: 25,5 cm
- priemer kolies: 14 cm
- šírka kolies: 4 cm
- vzdialenosť predných kolies od seba: 18 cm
- sedadlo: 13 cm x 21,5 cm
- vzdialenosť sedadla od zeme: 24-27 cm
- balenie: 48x17x26,5
- hmotnosť: MINIBI: 2,1 kg

Určenie:
Bicykel s rukoväťou, pre deti od 1 roka do 36 mesiacov

Dodatočné parametre

Kategória: E-shop
Hmotnosť: 3 kg
Délka: 26,50 cm
Šířka: 48,00 cm
Hloubka: 17,00 cm
Objem: 21624,00 cm3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: