Cumlík symetrický silikón Night 0-6m 2 ks, Růž./Modrá

Neohodnotené
Značka: Tommee Tippee
Dostupnosť Skladem
Kód: 5010415333803
€7,29 –6 % €6,85
Cumlík symetrický silikón Night 0-6m 2 ks, Růž./Modrá
Neohodnotené
Značka: Tommee Tippee
Cumlík symetrický silikón Night 0-6m 2 ks, Růž./Modrá
€7,29 –6 %

Naše balenia cumlíkov Tommee Tippee sú vybavené opakovane použiteľnou sterilizačnou kapsulou, ktorá dokáže účinne a efektívne sterilizovať až 2 cumlíky naraz v mikrovlnnej rúre a zničí až 99,9 % baktérií.

Naše ortodontické cumlíky Anytime majú oválnu, obrátenú ortodontickú sací časť, ktorá je odvetraná, čo znamená, že sa stláča ľahšie ako tradičné, vzduchom plnené cumlíky. Tým sa znižuje tlak vyvíjaný na zuby a ďasná dieťaťa. Symetrická, mäkká, silikónová sacia časť je plne obojstranná a nemá "zlú" stranu, takže cumlík bude vždy správne umiestnený v ústach dieťaťa, aj keď si ho vloží samo.

Zakrivený štít pohodlne sedí medzi bradou a nosom dieťaťa a otvory na oboch stranách umožňujú dodatočné prúdenie vzduchu a zabraňujú hromadeniu vlhkosti, čím pomáhajú chrániť jemnú pokožku dieťaťa pred podráždením. Ľahko čistiteľná silikónová odsávačka bez obsahu BPA je mäkká a pružná a zároveň pevná a odolná.

 Cumlík odporúčame vymieňať každý mesiac a vždy pri prvých známkach poškodenia alebo opotrebovania. Odporúčame nepoužívať cumlík dlhšie ako 24 mesiacov a prestať ho používať, keď je dieťa staršie ako 36 mesiacov.

 Aby sme pomohli znížiť náš vplyv na životné prostredie, prepracovali sme dizajn obalov našich cumlíkov - naše cumlíky neobsahujú jednorazový plast a sú balené v 100 % recyklovateľnom kartóne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: