CEBA Podložka prebaľovacia mäkká (50x70) Fluffy Puffy Poly

Neohodnotené
Značka: CEBA
Dostupnosť Objednáno (>5 ks)
Kód: AGS_W-143-132-681
€12,95 –6 % €12,17
CEBA Podložka prebaľovacia mäkká (50x70) Fluffy Puffy Poly
Neohodnotené
Značka: CEBA
CEBA Podložka prebaľovacia mäkká (50x70) Fluffy Puffy Poly
€12,95 –6 %
Starostlivosť a jemnú a ešte nie plne rozvinutú detskú pokožku začína od okamihu, keď sa bábätko víta so svetom. Jeho bezpečie a pohodlie sú pre každú mamičku najdôležitejšie. Malá mäkká prebaľovacia podložka zaistí každej mamičke a jej bábätku tento komfort a bezpečie. Výber našej prebaľovacej podložky znamená, že si vyberáte výrobok tej najvyššej kvality, ktorý bol otestovaný a je certifikovaný. Malá prebaľovacia podložka je nevyhnutný prvok izby každého bábätka, vďaka ktorému bude starostlivosť o dieťa a jeho hygienu jednoduchšia a príjemnejšia.

Podložka je vyrobená z bezpečnej a vysoko kvalitnej certifikovanej PVC fólie, ktorá je nielen pevná a odolná, ale aj úplne nezávadná pri kontakte s jemnou detskou pokožkou. Výplň podložky je mäkká a zaisťuje dieťaťu pohodlie počas starostlivosti. Podložka je určená na položenie na komodu alebo iný stabilný povrch.

Nová kolekcia Fluffy Puffy Teddy Bears bola vytvorená predovšetkým s ohľadom na to, aby bábätká, ale nielen tie, získali výnimočného priateľa, ktorým je medvedík na rôznych výrobkoch pre deti. Pripojte sa k rodine medvedíkov, ktorí majú svoje koníčky a záujmy a budú fantastickými kamarátmi pri spánku alebo prechádzke dievčatiek a chlapčekov. Kombinácia vzorov a farieb pridá každej detskej izbe neopakovateľnú atmosféru. Zoznámte sa s našou kolekciou medvedíkov. Zamilujte si MACKO!

Dodatočné parametre

Kategória: E-shop
Hmotnosť: 0.56 kg
Délka: 6,00 cm
Šířka: 50,00 cm
Hloubka: 70,00 cm
Objem: 21000,00 cm3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: