CEBA Podložka prebaľovacia cestovná (80x50) Fluffy Puffy Poly

Neohodnotené
Značka: CEBA
Dostupnosť Objednáno (>5 ks)
Kód: AGS_W-307-132-681
€7,65 –6 % €7,19
CEBA Podložka prebaľovacia cestovná (80x50) Fluffy Puffy Poly
Neohodnotené
Značka: CEBA
CEBA Podložka prebaľovacia cestovná (80x50) Fluffy Puffy Poly
€7,65 –6 %
Starajte sa o svoje dieťa bezpečne a pohodlne. Výber našej prebaľovacej podložky znamená, že si vyberáte výrobok tej najvyššej kvality, ktorý bol otestovaný a je certifikovaný.

Skladacia prebaľovacia podložka je praktická vychytávka, ktorá sa hodí na prechádzky alebo na cesty. Podložka je vyrobená z bezpečnej a vysoko kvalitnej certifikovanej PVC fólie, ktorá je nielen pevná a odolná, ale aj úplne nezávadná pri kontakte s jemnou detskou pokožkou. Výplň podložky je mäkká a zaisťuje dieťaťu pohodlie počas starostlivosti mimo domova.

Podložka je mimoriadne praktická, zaberá málo miesta a je možné ju ľahko zložiť. Jej veľkosť v zloženom stave je praktická a nenáročná na priestor. Rozmery: 50x80 cm, po zložení 16,5x40 cm.

Nová kolekcia Fluffy Puffy Teddy Bears bola vytvorená predovšetkým s ohľadom na to, aby bábätká, ale nielen tie, získali výnimočného priateľa, ktorým je medvedík na rôznych výrobkoch pre deti. Pripojte sa k rodine medvedíkov, ktorí majú svoje koníčky a záujmy a budú fantastickými kamarátmi pri spánku alebo prechádzke dievčatiek a chlapčekov. Kombinácia vzorov a farieb pridá každej detskej izbe neopakovateľnú atmosféru. Zoznámte sa s našou kolekciou medvedíkov. Zamilujte si MACKO!

Dodatočné parametre

Kategória: E-shop
Hmotnosť: 0.25 kg
Délka: 40,00 cm
Šířka: 16,50 cm
Hloubka: 4,00 cm
Objem: 2640,00 cm3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: