Výhodná sada Sangenic kôš Twist & Click + 4 kazety univerzálne

Neohodnotené
Značka: Tommee Tippee
Dostupnosť Skladem
Kód: 5010415510204
€56,99 –6 % €53,57
Výhodná sada Sangenic kôš Twist & Click + 4 kazety univerzálne
Neohodnotené
Značka: Tommee Tippee
Výhodná sada Sangenic kôš Twist & Click + 4 kazety univerzálne
€56,99 –6 %

Nový, ekologickejší dizajn koša na jednorazové plienky Sangenic Twist & Click umožňuje bezdotykové balenie použitých plienok. Kôš je vyrobený z viac ako 98 % z recyklovaného a recyklovateľného plastu. Vyberateľná kazeta, ktorá je súčasťou koša, obsahuje 100 % recyklovateľnú PE fóliu GREENFILM™, vyrobenú z obnoviteľného zdroja - cukrovej trstiny.

Nepriepustná fólia GREENFILM™ vo výmennej kazete obsahuje antibakteriálnu zložku, ktorá ničí 99 % baktérií. Príjemná citrónová vôňa fólie pomáha chrániť detskú izbu pred zápachom. Vďaka technológii Twist & Click sa plienka v koši zabalí do fólie a pomocou piestu sa zasunie do koša. Plienku do fólie zabalíte otočením mechanizmu pod vekom, kliknutie signalizuje dokončenie balenia a pomáha šetriť spotrebu fólie.

 Kôš sa stane neodmysliteľnou súčasťou vašej domácnosti po celý čas, keď vaše dieťa používa plienky. Nemusíte sa obávať zápachu v miestnosti, kde je kôš umiestnený, ani toho, že by vaše zvedavé batoľa alebo domáce zviera skúmalo použité plienky. Kôš teda môžete mať vedľa prebaľovacieho pultu v izbe vášho dieťaťa, aby ste mali istotu, že ho máte počas prebaľovania vždy po ruke. V prípade, že je dieťa choré, nemusíte sa obávať šírenia baktérií z použitých plienok na ostatných členov rodiny.

Špičkový dizajn koša dokonale doplní váš moderný interiér. Kapacita jednej kazety je až 84 plienok (veľkosti 5-9 kg), takže ak používate 3 plienky denne, jedna kazeta vydrží až jeden mesiac používania. Keďže kôš pojme približne 30 plienok, nie je potrebné ho často vyberať, čo vám ušetrí mnoho ciest do koša.

Kôš obsahuje jednu náhradnú kazetu s fóliou GREENFILM™. Náhradné kazety sa predávajú samostatne.

 Rozmery koša bez veka: Š 28 cm x D 25 cm x V 36 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: