KINDERKRAFT Trojkolka Aston Mystic Green

Neohodnotené
Značka: KINDERKRAFT
Dostupnosť Objednáno (>5 ks)
Kód: AGS_KRASTO00GRE0000
€89 –6 % €83,66
KINDERKRAFT Trojkolka Aston Mystic Green
Neohodnotené
Značka: KINDERKRAFT
KINDERKRAFT Trojkolka Aston Mystic Green
€89 –6 %
ASTON je trojkolka určená pre deti vo veku od 9 mesiacov do približne 5 rokov. Je to detský bicykel, ktorý rastie spolu s vaším dieťaťom. Vďaka rôznym nastaveniam ju môžete ľahko prispôsobiť veku a výške vášho dieťatka. ASTON bude najskôr slúžiť ako spoločník pri chôdzi od chvíle, keď sa vaše dieťa naučí sedieť. Stačí otočiť sedadlo tvárou k sebe, pripútať dieťa bezpečnostným pásom a môžete vyraziť!

Keď vaše dieťatko vyrastie, môžete sedačku jednoducho otočiť proti smeru jazdy. Spočiatku budete môcť vďaka špeciálnym funkciám bicykla ovládať rýchlosť a smer jazdy a neskôr, keď príde čas na samostatnú jazdu, môžete detský bicykel nastaviť tak, aby vaše dieťa jazdilo samostatne. S bicyklom ASTON nebude žiadna prechádzka nudná!

Bicykle na každú prechádzku
Pršalo nedávno a vaše dieťa chce ísť na prechádzku? Pre detský bicykel ASTON to nie je žiadny problém. Veľké kolesá odolné proti prepichnutiu sú trvanlivé a odolné proti oderu. Nemusíte ich nafukovať a okrem toho sa nedajú prepichnúť. Zablatené chodníky alebo štrkové cesty sú pre tento detský bicykel denným chlebom.

Jazda dopredu alebo dozadu k rodičom
Detské sedadlo bicykla možno otočiť tak, aby dieťa bolo v smere jazdy otočené dopredu alebo dozadu. Najmenšie deti s vami budú môcť stále udržiavať očný kontakt, a keď vyrastú a budú chcieť objavovať svet: sedadlo sa dá ľahko otočiť dopredu.

Ochrana proti vetru
Trojkolka ASTON má veľkú sklápaciu kapotu. Chráni vaše batoľa pred mrholením alebo vetrom, ale poskytuje aj tieň na prechádzky na plnom slnku. V prípade potreby ju možno ľahko rozložiť, keď dieťa vyrastie.

Bezpečná jazda
Bicykel je vybavený nastaviteľnými popruhmi. Dajú sa ľahko nastaviť podľa výšky dieťaťa a vďaka nasadeným chráničom nebude dieťa vystavené odreninám. ASTON má tiež uprostred pripevnenú zábranu, ktorú možno odstrániť, keď je čas na samostatnú jazdu.

Funkcia voľnobehu
Vďaka tejto funkcii bude môcť dieťa šliapať do pedálov bez pohonu bicykla. Vy ste ten, kto bude určovať rýchlosť jazdy počas prechádzky. Táto funkcia je užitočná aj pre najmenšie deti, keď ešte nedosiahnu na pedále. Dieťa si potom môže pohodlne oprieť nohy o sklopné opierky nôh

Dve riadidlá
Vďaka vodítku v rodičovskej rukoväti môžete na voľné otáčanie bicykla použiť rukoväte vzadu. Ak vaše dieťa ešte nezvládlo otáčanie alebo je na to príliš malé, jazda na bicykli a jeho vedenie po meste bude jednoduchšie, ak ho budete mať pod kontrolou.

Nastaviteľná rodičovská rukoväť
Aby sa trojkolka ľahšie ovládala rodičom a opatrovateľom detí, má ASTON nastaviteľnú rodičovskú rukoväť. Jej výšku si môžete za pár okamihov nastaviť podľa svojej výšky bez použitia akéhokoľvek náradia.

Sklopné opierky nôh
Vaše dieťa ešte nedosiahne na pedále? Jedným pohybom jednoducho rozložte opierku nôh, na ktorú si vaše dieťa voľne položí nohy. Opierky na nohy možno kedykoľvek zložiť a rozložiť: aj pri chôdzi, keď sa dieťa unaví z pedálovania.

Praktické príslušenstvo
Súčasťou detského bicykla je praktické príslušenstvo: taška na drobnosti, veľký košík na drobnosti za sedadlom, držiak na pohár pre rodičov a zvonček.

Technické parametre:

Materiál:
- Kolesá: EVA pena
- Rám: oceľ
- Tkanina: polyester

Rozmery:
- Zložený detský bicykel: 94 x 50 x 105 cm

Kolesá:
- Predné: 24,5 cm
- Zadné: 20 cm

Vek: 9 mesiacov až 5 rokov

Dodatočné parametre

Kategória: E-shop
Hmotnosť: 10.5 kg
Délka: 37,70 cm
Šířka: 32,00 cm
Hloubka: 66,50 cm
Objem: 80225,60 cm3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: