KINDERKRAFT Stolička jedálenská Enock Grey

Neohodnotené
Značka: KINDERKRAFT
Dostupnosť Objednáno (>5 ks)
Kód: AGS_KKKENOCGRYF000
€74,90 –5 % €70,41
KINDERKRAFT Stolička jedálenská Enock Grey
Neohodnotené
Značka: KINDERKRAFT
KINDERKRAFT Stolička jedálenská Enock Grey
€74,90 –5 %
Existuje vôbec vysoká stolička na kŕmenie, ktorá bude slúžiť dieťaťu niekoľko rokov? Áno! Takou stoličkou je práve ENOCK. Tento nadčasový kus nábytku je bezpečnou a praktickou stoličkou na kŕmenie a ergonomickou stoličkou pre staršie deti. Ako je to možné? Výška sedadla a opierky nohy sú nastaviteľné, čo uľahčuje nastavenie vysokej stoličky podľa veku dieťaťa. ENOCK je navrhnutý pre vašu rodinu - je to stolička, ktorá sa zmestí do interiéru vášho domova a neskôr bude slúžiť vášmu dieťaťu ako detská stolička alebo stolička k pracovnému stolu. A čo viac - bez problémov ju zladíte so stolom v kuchyni, jedálni alebo v obývacej izbe. Vďaka profilovanej základni si dieťa zachová správne držanie tela pri jedle a bude tiež schopné tráviť čas spolu s dospelými pri stole.
Výhody

Bezpečnosť:

- 3bodové bezpečnostné pásy na vysokej stoličke, ktoré možno ľahko demontovať pri premene ENOCK na stoličku pre staršie dieťa.
- bezpečnostné zábradlie vysokej stoličky pre staršie deti, ktoré chcú sedieť spolu so svojimi rodičmi pri vysokom stole.
- masívne bukové drevo a preglejka, ktoré sa používajú pri výrobe vysokej stoličky, poskytujú konštrukcii odolnosť. Vďaka tomu je stabilná a pevná — zostane vo vašom dome na celé roky!
- stolička spĺňa normy EN 14988 (bezpečnostná norma pre stoličky na kŕmenie).

Pohodlie:

- profilované operadlo - dieťatko bude vždy v pohodlí, či už má 10 mesiacov alebo 5 rokov.
- široká tácka je dostatočne veľká nielen pre taniere alebo poháre. Je takisto dostatočne veľká na to, aby si na nej dieťa mohlo kresliť alebo ukladať kocky.
- sedadlo je široké a hlboké, takže aj väčšie a staršie deti nebudú mať problém s pohodlným sedením.
- stolička sa ľahko čistí aj po mimoriadne „vzrušujúcom“ obede. Stačí ju ihneď utrieť vlhkou handričkou a potom suchým papierom.
- ENOCK je veľmi dôkladne dielensky spracovaná, takže textúra celej stoličky je dokonale hladká a príjemná na dotyk.

Funkčnosť:

- multifunkčná - vysoká stolička na kŕmenie sa v niekoľkých okamihoch premení na vysokú stoličku pre staršie dieťa a potom pre predškoláka. ENOCK bude slúžiť vášmu dieťaťu od 6 mesiacov do 10 rokov! Maximálna hmotnosť dieťaťa na vysokej stoličke: 15 kg, a v nízkej: 35 kg (asi 10 rokov).
- 5stupňové nastavenie operadla vysokej stoličky vám umožní ešte lepšie prispôsobiť ENOCK vášmu dieťaťu. V prípade stoličky na kŕmenie je možné operadlo nastaviť v 2 úrovniach.
- nastaviteľná opierka nôh (4 stupne pri vysokej stoličke a 3 pri stoličke na kŕmenie) zvyšuje komfort stravovania dieťaťa - bez ohľadu na jeho vek a výšku!
- odnímateľná tácka a pásy umožňujú prispôsobiť vysokú stoličku veku dieťaťa.
- ľahká konštrukcia umožňuje jednoduchý prenos stoličky - môžete si ju preniesť na terasu, do obývacej izby alebo do kuchyne.
- nadčasový dizajn - vysoká stolička sa hodí do interiérov v rôznych štýloch. Škandinávsky, minimalistický či klasický: ENOCK bude vo vašej domácnosti vždy vyzerať skvele!

Spracovanie:

- dĺžka: 79,5 cm
- šírka: 49,5 cm
- výška: 49 cm
- 6,4 kg
- vysoká stolička: od 6 mesiacov do 36 mesiacov (do 15 kg)
- nízka stolička: od 36 mesiacov do 10 rokov (do 35 kg)
- rozmery a hmotnosť výrobku s balením: 84 x 53 x 8 cm/7,4 kg.Dodatočné parametre

Kategória: E-shop
Hmotnosť: 6.76 kg
Délka: 85,00 cm
Šířka: 46,00 cm
Hloubka: 22,00 cm
Objem: 86020,00 cm3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: