Medela Odsávačka mlieka elektrická double Freestyle Flex™

Neohodnotené
Značka: Medela

Freestyle Flex™ je elektrická odsávačka materského mlieka navrhnutá tak, aby zapadla do vášho života: jej ľahký, kompaktný dizajn a integrovaná batéria nabíjateľná pomocou USB vám dávajú flexibilitu pri odsávaní kdekoľvek a kedykoľvek chcete, riešenie bez kompromisov.

Freestyle Flex™ má výhody uzavretého systému. Kompatibilný iba s konektormi PersonalFit Flex™.

Je možné odsávať aj len z jedného prsníka skrátením hadičky (zastrčením nepoužívaného konca hadičky do pevného plastového stredu).

Dostupnosť Vyprodáno
Kód: MEDELASK_K101037979
€375
Medela Odsávačka mlieka elektrická double Freestyle Flex™
Neohodnotené
Značka: Medela
Kompaktná, ľahká a prenosná odsávačka mlieka, ktorá sa ľahko nosí, nech ste kdekoľvek; Vstavaná dobíjateľná batéria, vďaka ktorej môžete odsávať kdekoľvek - nie je potrebné hľadať zásuvku; USB port pre nabíjanie na cestách*; Prsné nadstavce Medela PersonalFit Flex ™ pre vaše pohodlie a zvýšený tok mlieka5; Jednoduché čistenie a zostavovanie vďaka pár dielom; Odsávanie z oboch prsníkov súčasne - až o 18 % viac mlieka za kratší čas1; Technológia 2-Phase-Expression® napodobňuje prirodzený rytmus satia vášho dieťaťa2,3; Prsný nadstavec PersonalFit Flex™ pre väčšie pohodlie a o 11 % viac mlieka4. Vrátane 2 veľkostí (S - 21 mm, M - 24 mm);

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: